Home Roze "Më gëzove o Z ot se unë u rrita pa baba", rr...

“Më gëzove o Z ot se unë u rrita pa baba”, rr ënqeth këngëtari me dedikimin për të birin e porsalindur

Më 28 nëntor, reperi kosovar Gold Ag së bashku me bashkëshorten e tij Ermira janë bërë prindër për herë të parë.

Gold Ag bëhet baba për herë të parë, publikon foton e ëmbël me djalin e porsalindur dhe zbulon emrin domethënës

Lajmin e gëzuar e ka dhënë vetë reperi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram. Çifti janë bërë prindër të një djali të cilin për shkak të datës që ka lindur (28 nëntor) ata e kanë pagëzuar me emrin Gueril.

- Advertisement -

Ai gjithashtu uron që i biri të rritet pranë tij, pasi atij i ka munguar babai i tij.

Z ot faleminderit që na gëzove, Gueril ti m’bane babë e unë do të rris ashtu siç i ka hije një prindi, u rritsh pranë meje se mua m’ka munguar baba e ty mos të mungoftë asgjë në këtë jetë.Z oti im jepi shëndet, dije e le të jetë i hajrit për atdhe e fe ?? 30.11.2020

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...