Home Roze I tha se mori fund, reagon Fatjoni pas deklaratës së Anës

I tha se mori fund, reagon Fatjoni pas deklaratës së Anës

Ndonëse fillimisht u mendua se ata do të ishin dyshja e parë që do të formonte një çift në “Për’Puthen”, sot gjërat qëndrojnë ndryshe.
Ana dhe Fatjoni, në bisedën sqaruese që patën puntatën e kaluar, vendosën të hiqnin dorë nga njëri-tjetri dhe të përqendroheshin në zgjedhje të reja. Mirëpo, biseda e dyshes, u diskutua sërish puntatën e kësaj të hëne. Fatjoni sqaroi se ai dhe Ana nuk do të jenë kurrë bashkë, por shtoi se e vlerëson shumë bukuroshen, e nëse ajo do të ketë nevojë për gjë, do ta ketë gjithmonë në krahë.

“Arjan, unë Anën pavarësisht se çfarë do të ndodhi është e acaruar me atë nuk do të kem gjë kurrë, por unë e vlerësoj shumë si femër. Unë shikoj çfarë po bën këtu. Nuk kam ardhur për shoqe këtu ka shumë gjëja që nuk na bëjnë bashkë. E shikoj si një femër që e vlerësoj dhe mua do të më ketë në krahë. Unë nuk e mohoj vlerësimin ndaj saj, ka disa gjëra që nuk jemi dot bashkë”, tha Fatjoni.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...